SPORTO PASKIRTIES PASTATAS- BASEINAS

APIE PROJEKTĄ

Projektuojamas sporto paskirties pastatas - baseinas skirtas aktyviam poilsiui, profesionalaus, mėgėjų sporto ugdymui, laisvalaikio praleidimui su šeimomis bei renginių organizavimui, projektinė dalis buvo rengta kartu su kolegomis iš „Tiksli forma“ įmonės kurie kartu su mumis parengė architektūrinę projekto dalį. Pastato energinio naudingumo klasė numatoma A++. Planuojamos patalpos viename aukšte, o rūsyje įrengiamas techninis aukštas.

Pirmo aukšto patalpų išdėstymas planuojamas taip, kad lankytojams būtų lengvai ir patogiai prieinamos paslaugos. Projektuojamas holas per kurį bus patekimas į administracines patalpas, taip pat kuriame numatytos palaukimo erdvės, kavinės ir baro zona, soliariumo patalpa.

Numatoma įrengti praėjimo kontrolės sistemą, atskiriančią įeinančių į rūbines ir išeinančiųjų lankytojų srautus, bendros rūbinės su persirengimo kabinomis, kurioje numatoma 150 rūbų spintelių.

Baseino patalpoje projektuojamas sportinis 4 takelių - 25m baseinas su kilnojamųjų dugnu 25mx11m, baseine numatoma suprojektuoti skendimo prevencijos sistema, ji leidžia aptikti nejudantį žmogų po vandeniu (potencialų skenduolį), kad gelbėtojai per maksimaliai įmanomai trumpą laiką galėtų jį aptikti ir išgebėti.

Bendroje erdvėje projektuojama SPA zona, vandens masažų baseinas, vaikų baseinas su nusileidimo kalneliu, trijų pirčių kompleksas, zonos infraraudonųjų spindulių procedūroms atlikti, treniruoklių ir grupinių užsiėmimų sale, masažo patalpos ir druskų kambarys. Bendrųjų rūbinių zonoje numatytos atskiros trenerių rūbinės su poilsio patalpa, medicinos punktas, kuris atitiktų dopingo kontrolės patalpos įrengimo minimalius reikalavimus.

Pastato išorės sienos – monolitinio gelžbetonio ir daugiasluoksnės sienos su armuoto betono plokščių išorės apdaila. Vakariniame fasade numatyta perforuoto metalo lakštų apdaila. Rytinis pastato fasadas numatomas iš stiklo fasado konstrukcijų.

Įrengiamų automobilių stovėjimo vietų skaičius bus 53, sklype projektuojamoje automobilių stovėjimo aikštelėje numatomos 22 vietos, iš jų – 3 vietos negalią turintiems žmonėms ir 10 vietų elektromobiliams su įkrovimo galimybe.

Atsižvelgus į dviračių stovėjimo vietų poreikį, projekte numatoma įrengti 12 stovėjimo vietų dviračiams (6 stovai po 2 vietas).

GALERIJA

Turite klausimų?

SUSISIEKITE SU MUMIS