Gydymo paskirties pastatas- Santaros klinikos

APIE PROJEKĄ

Greitosios medicinos pagalbos įvažavimas projektuojamas su rampa pakylant į antrą pastato aukštą. Iš Santariškių gatvės numatomas privažiavimas pacientų, lankytojų ir aptarnaujančiajam transportui. Pacientų ir lanktytojų su negalia parkavimas numatomas įrengianti šalia pastato, taip pat įrengiama žmonių su negalia išlaipinimo aikštelė rūsio lygyje esančiame pravažiavime.

Gydymo paskirties pastatas projekuojamas 5 aukščių su rūsiu.

Pagrindinė pastato paskirtis: Gydymo paskirties pastatas

Veikla bus vykdoma:

-1 aukštas - rūsys, techninės ir pagalbinės patalpos kurios dalinsis į vakarinius ir rytinius blokus tarp kurių suprojektuotas pravažiavimas. Rytinis blokas skirtas inžinerinėms patalpoms ir patekimui į GMP skyrių. Vakarinis blokas skirtas ligoninės techninėms patalpoms, panaudoto inventoriaus dezinfekavimui ir tiekimui atgal į pastatą bei šiukšlių išvežimui.

Pirmas aukštas – personalo, pagalbinės, IT patalpos, sandėliai, vaistinė, kavinė, atsisveikinimui su artimaisiais projektuojamos patalpos su atskiru patekimu, esančiu atokiai nuo pagrindinio srauto.

Antras aukštas – intensyvios terapijos skyrius, skubios pagalbos skyrius, infekcinis skyrius, GMP automobilių privažiavimo aikštelė;

Trečias aukštas – reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius (RITS);

Ketvirtas aukštas – imunosupresuotųjų specializuotos pagalbos skyrius (ISPS);

Penktas aukštas – neklasifikuojamo švarumo/saugumo patalpos ir mokslinės laboratorijomis.

Pastatas projektuojamas kaip naujas klinikas „atvaizdas“ kuris savo tūrine išraiška siejasi su jau esamais klinikų pastatais, fasado medžiagiškumu ir spalviniu sprendiniu skatina žvelgti į tvarumo ir elegancijos perspektyvas. Pastato fasadiniai sprendiniai – neutralūs, spalviškai orientuoti į ilgaamžiškumą ir ligoninės reprezentatyvumą. Medžiaga pasirinktas akmens masės fasadinės plokštės, spalva – smėlinė. Siekiant paryškinti „skeleto“ fasado efektą ir pritaikyti fasadą ligoninės paskirčiai dalis fasado įgilinama. Fasadams naudojama tonuoto stiklo vitrinų fasadinė sistema. Projektuojant pastatą naudojamos natūralios, santūrios apdailos medžiagos. Naujo statinio siluetu siekiama derintis su aplinkiniais objektais.

GALERIJA

Turite klausimų?

SUSIEKITE SU MUMIS